Інформаційна довідка про Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад

Інформаційна довідка про Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад

Відповідно до Стратегії реформування державного управління України на період до 2021 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 липня 2018 р. № 474-р, у структурі Української школи урядування утворено Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби (далі – Центр).

Основними завданнями Центру є оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби і методичне забезпечення діяльності конкурсних комісій для проведення конкурсів на зайняття посад державної служби категорій «Б » і «В» та посад фахівців з питань реформ.

Технічна база Центру дозволяє проводити одночасне тестування в межах одного етапу конкурсу для 51 кандидата.

Центр розташований у приміщенні Національного агентства України з питань державної служби за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 15,  ІІ поверх.

У Центрі проводяться тестування кандидатів на зайняття посад державної служби на наявність аналітичних здібностей та здібностей щодо здатності працювати з інформацією, знання законодавства, а також знання спеціального законодавства.

Керівник центру - Прудиус Леся Василівна -  Заступник директора - керівник центру оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Української школи урядування, доктор наук з державного управління

Close