Адреса: *********
**********************
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

ПОЛІТИКА ҐЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ

Повернутися
06.04 2021

В Українській школі урядування розпочалось навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування «Політика ґендерної рівності в органах публічної влади» (05.04. 2021), яка розроблена експертами Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні»  спільно з фахівцями УШУ та реалізується у партнерстві з Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики.

З вітальним словом виступили Литвиненко Олена Вікторівна – заступниця голови Офісу Ради Європи в Україні, Наулік Наталія Степанівна – директор Української школи урядування, Левченко Катерина Борисівна – Урядова уповноважена з питань ґендерної політики. Щодо стандартів та пріоритетів гендерної рівності, базованих на Стратегії гендерної рівності Ради Європи 2018-2023, учасників навчання поінформувала Мерві Патосалмі – радниця з гендерних питань Офісу Ради Європи в Україні.

Навчання за програмою проводить Олена Суслова – магістр міжнародного права, експертка програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні». У програмі використано положення довідника «Рівні права та можливості жінок і чоловіків у місцевому самоврядуванні».

Схожі новини\анонси