Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби

Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби

Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби

Тестування кандидатів на зайняття посад державної служби категорії «А» та фахівців з питань реформ Національного агентства України з питань державної служби

 

10 жовтня 2019 року у Центрі оцінювання відбувся наступний етап конкурсу для кандидатів на зайняття посад державної служби категорії «А», а саме: державного секретаря Міністерства енергетики та захисту довкілля і двох заступників Державного секретаря Кабінету Міністрів України.

Кандидати на зайняття посад державної служби категорії «А» проходили тест на знання законодавства та розв’язували ситуаційні завдання.

 

У цей же день Центром оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Української школи урядування проведено один з етапів конкурсу на зайняття посад фахівців з питань реформ Національного агентства України з питань державної служби (НАДС).

Зокрема, кандидати на зайняття посад фахівців з питань реформ НАДС проходили тестування на наявність аналітичних здібностей та здібностей щодо здатності розуміти та працювати з текстовою інформацією, що включає в себе абстрактне та вербальне мислення, на знання загального та спеціального законодавства.

Також, кандидати, які успішно пройшли всі види тестування, заповнювали мотиваційну анкету, оскільки такий звіт використовується при оцінюванні їхньої мотивації під час проведення співбесіди.

Leave a Reply

Close