Адреса: 03061, Київ-061
вул. Миколи Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

День відкритих дверей в УШУ

Повернутися
20.08 2020
Українська школа урядування-photo25-photo

День відкритих дверей державної служби “Державна служба – це про людей” вже втретє став платформою спілкування для кандидатів та роботодавців у публічному секторі.

В.о. директора УШУ Наталія Наулік представила для усіх зацікавлених у підвищенні кваліфікації на державній службі докладну презентацію Української школи урядування.

Із оновлень школи глядачі стріму дізналися про новий підрозділ УШУ – Центр спеціальних програм (керівник – Володимир Страшко), про блок програм, які щойно стартували у рамках роботи цього Центру. Зокрема, біля 20 курсів розроблено за напрямом Міністерства соціальної політики.

Також, до уваги держслужбовців керівниця УШУ запропонувала анонси програм, що знаходяться у розробці – пакет для податківців та антикризовий курс для категорії «А». Окремо Наталія Наулік відповіла на запитання та підкреслила, що майже всі програми тепер мають онлайн версію. До речі, цьогоріч організатор – Національне агентство з питань державної служби України – проводив захід загалом у онлайн форматі.

Схожі новини\анонси