Дискусію-тренінг «Запобігання та протидія корупції» фахівці УШУ проводять в Запоріжжі

Дискусію-тренінг «Запобігання та протидія корупції» фахівці УШУ проводять в Запоріжжі

Дискусію-тренінг «Запобігання та протидія корупції» фахівці УШУ проводять в Запоріжжі

На базі Запорізької обласної ради протягом двох днів 4-5 грудня проходить підвищення кваліфікації уповноважених з питань запобігання корупції «Запобігання та протидія корупції».
45 учасників із різних областей України обговорюють актуальні питання, визначають проблематику, беруть участь у дискусії-тренінгу,який складається з теоретичної та практичної частин. Першою темою лекції стала «Корупція, як соціально-психологічне явище». Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков наголосив, що походження явища корупції у людській природі, має психологічні передумови, і необхідно боротися з корупцією, починаючи з себе. «Це дуже важливий захід. Сьогодні антикорупційне законодавство є складним і містить багато прогалин. У своїй практичній діяльності ми неодноразово зверталися до НАЗК за роз’ясненнями щодо застосування тих чи інших норм законодавства. Даний захід важливий для розуміння як правильно застосовувати законодавство із запобігання та боротьби з корупцією, - сказав Єгор Семенков.
Заступник керуючого справами виконавчого апарату – начальник відділу з питань правового та організаційного забезпечення реалізації засад антикорупційної політики Юлія Погребняк зауважила, що разом з Українською школою урядування, яка за підтримки USAID розробила курс теоретичних та практичних знань запобігання та протидії корупції, у Запорізькій області проводиться важливий захід, направлений на підвищення ефективності роботи осіб, відповідальних за антикорупційну політику в обласних комунальних установах та закладах. Запорізька обласна рада реалізує цей проект спільно з колегами з 5 областей: Херсонською, Харківською, Донецькою, Дніпропетровською та Одеською.

Leave a Reply

Close