Адреса: *********
**********************
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

До уваги державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування!

Повернутися
10.05 2022

На адресу Української школи урядування надходять багато запитів щодо видачі сертифікатів публічним службовцям, які успішно пройшли навчання у період воєнного стану.

Інформуємо, що державним службовцям, які звертаються за підтверджуючим документом, наразі видається довідка. Проте, звертаємо увагу, що довідки є тимчасовими, оскільки відповідно до Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 р. № 106, передбачено, що за результатами підвищення кваліфікації за професійними (сертифікатними) програмами, за умови їх успішного виконання, видається сертифікат про підвищення кваліфікації, а за короткостроковими програмами – відповідний документ про підвищення кваліфікації (сертифікат, посвідчення, свідоцтво тощо).

Тому усім учасникам, які успішно завершили навчання у період з лютого до квітня, будуть надіслані сертифікати на адреси, зазначені при реєстрації. Якщо ваша адреса (Нова пошта) змінилася просимо повідомити заздалегідь.

У разі виникнення питань звертайтесь до:

Центру професійного розвитку публічних службовців (trening-centr@usg.org.ua).

Центру розвитку місцевого самоврядування (crms_2022@ukr.net).

Центру мовної підготовки Управління розроблення та забезпечення програм навчання державній мові ( ukrainska_movavcpk@ukr.net).

Сертифікати будуть надіслані упродовж трьох місяців після завершення строку дії воєнного стану в Україні.

Схожі новини\анонси