Адреса: *********
**********************
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Електронні сертифікати вже доступні в профілях користувачів

Повернутися
10.08 2022

Українська школа урядування провадить освітню діяльність у сфері професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та поширює інформацію про програми підвищення кваліфікації через освітню платформу “Портал управління знаннями” (ПУЗ).

Нагадуємо, що реєстрація учасників професійного навчання на програми підвищення кваліфікації Української школи урядування здійснюється безпосередньо на Порталі управління знаннями.

Відповідно до п.16 Постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2022 року № 846 «Про внесення змін до Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад» передбачено, що за результатами проходження підвищення кваліфікації суб’єкт надання освітніх послуг у сфері професійного навчання (провайдер) видає учаснику професійного навчання документ про підвищення кваліфікації (в електронній або паперовій формі).

Тому державні службовці – користувачі ПУЗ мають можливість не лише формувати запити на участь у навчанні за програмами підвищення кваліфікації, а й переглядати інформацію про пройдене навчання та результати за програмами підвищення кваліфікації. Щоб завантажити та роздрукувати сертифікат вам необхідно зайти на ПУЗ та перейти у власний профіль. Звертаємо увагу, що повністю оформленим сертифікат про підвищення кваліфікації в УШУ можна вважати лише після того, як на ньому буде накладено електронний цифровий підпис директора УШУ.

Схожі новини\анонси