Events

11Jun «Актуальні питання реалізації законодавства про державну службу»

«Актуальні питання реалізації законодавства про державну службу»

Програма вебінарів

Зміст тем вебінарів розроблено з урахуванням актуальних потреб підвищення правової грамотності і правосвідомості, формування стійкої здатності до об’єктивної самооцінки юридичної обізнаності і професійної готовності державного службовця ефективно реалізовувати завдання у межах посадових обов’язків.

Метою програми є поглиблення та систематизація знань державних службовців про законодавство на державній службі та у сфері запобігання корупції.

Онлайн програму вебінарів розроблено за загальною короткостроковою програмою «Актуальні питання реалізації законодавства про державну службу» з метою продовження професійного навчання в умовах карантинних заходів. Програма призначена для державних службовців категорії «В»

Складається з 4 онлайн сесій та передбачає самостійну роботу.

Під час вебінарів будуть розглядатися питання:

  • Новели у законодавстві про державну службу
  • Правові засади організації і методики проведення актуальних заходів на державній службі: конкурсний відбір
  • Правові засади організації і методики проведення актуальних заходів на державній службі: оплата праці державних службовців
  • Законодавчі засади запобігання та виявлення корупції на державній службі
  • Практика запобігання корупції на державній службі.

Учасники зможуть більш ефективно застосовувати положення законів та підзаконних нормативно-правових актів у професійній діяльності, оволодіють інструментами правового регулювання та оцінювання результатів службової діяльності, неухильно дотримуючись законів і підзаконних актів у сфері запобігання корупції.

Навчання передбачає активні, пасивні та інтерактивні методи взаємодії, такі як інтерактивна лекція, модерована дискусія, практичні завдання, відповіді на проблемні питань.

Зважаючи на реалізацію програми в форматі вебінару, навчальне місце учасника програми має відповідати таким технічним вимогам:

  1. Наявність відео карти та камери.
  2. Наявність мікрофону.
  3. Наявність інтернет зв’язку із швидкістю не менше ніж 20 Мбіт/с.

Тривалість програм: 0,33 кредиту ЄКТС

Професійні компетентності: знання законодавства з питань державної служби;професійні знання про права, свободи та обов'язки людини і громадянина, засади запобігання та протидію дискримінації; робота з інформацією.

Програма розрахована на 4 сесій:

1-а сесія - 11.06.2020 року
2-а сесія - 12.06.2020 року
3-я сесія - 16.06.2020 року
4-а сесія - 17.06.2020 року

Спікери програми:

Дмитро Стадник- заступник директора Департаменту нормативно-правової роботи та юридичного забезпечення – начальник відділу правової експертизи проектів актів
Григорій Усатий- доцент кафедри кримінального права та кримінології, КНУ ім. Тараса Шевченко, кандидат юридичних наук, доцент,фахівець НАЗК.

Керівник програми: Сергій Соколов

Реєстрація відбувається на сайті Української школи урядування та на Порталі управління знаннями. Після реєстрації, вам буде надіслано на вказану пошту лист з підтвердженням про реєстрацію та посилання на вебінар.

Контактна особа від Української школи урядування – відділ взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування УШУ, тел. , +38 (098) 350-33-23, електронна адреса: trening-centr@usg.org.ua

1. Початок 4-х вебінарів о 10.00-12.00  (тривалість вебінару в день - 2 години)

Реєстрація

2. Початок 4-х вебінарів о 12.00-14.00  (тривалість вебінару в день - 2 години)

Реєстрація-2

Details

Start
11 Jun, 2020 10:00
End
11 Jun, 2020 14:00

Organizer

Venue

All Events

Leave a Reply

Close