Events

15Oct

«Актуальні питання реалізації законодавства про державну службу» — загальна короткострокова програма

Загальна короткострокова програма «Актуальні питання реалізації законодавства про державну службу» для державних службовців центральних органів виконавчої влади та інших органів, посади яких належать до 6-9 групи оплати праці.

Короткострокова програма спрямована на систематизацію, доповнення та актуалізацію знань щодо реалізації законодавства на державній службі. Вам будуть запропоновані сучасні підходи до формування здатності самостійно оцінювати рівень професійної готовності управлінців реалізовувати завдання в сфері державної служби.

У процесі семінару розглядатимуться:

  1. Особливості застосування нормативно-правових актів, що регулюють діяльність державних службовців.
  2. Інструменти оцінювання результатів службової діяльності державних службовців та механізми їх застосування.
  3. Роз’яснюватимуться особливості здійснення дисциплінарних проваджень на державній службі та притягнення державних службовців до дисциплінарної відповідальності.

Семінар передбачає самостійну роботу із спеціалізованою літературою та навчання у інтерактивному форматі, що дозволяє не тільки дізнатися про засоби підвищення рівня власної ефективності у законодавчій царині, але й перевірити на практиці їх дієвість.

Тривалість 2 дні.

Керівник програми: Соколов Сергій Володимирович, кандидат філософських наук, доцент, завідувач сектору розвитку інноваційних форм навчання. До проведення семінару залучаються експерти Національного агентства України з питань державної служби.

Реєстрацію завершено

Details

Start
15 Oct, 2019 09:00
End
16 Oct, 2019 17:00

Organizer

Venue

All Events

Leave a Reply

Close