Events

17Sep

«Управління персоналом в державному органі» — загальна короткострокова програма (тренінг) 

Загальна короткострокова програма (тренінг)  «Управління персоналом в державному органі»
ДЛЯ:    - державних службовців центральних та місцевих органів виконавчої влади і посадових осіб місцевого самоврядування (категорії Б)

Тренінгова програма спрямована на розвиток професійної компетентності державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування щодо моделювання та впровадження технологій ефективного управління людськими ресурсами. Програма презентує принципи, закономірності та техніки ефективного управління персоналом, від яких багато в чому залежить і ефективність та результативність діяльності працівників державних органів.

У процесі тренінгу будуть опановані наступні теми:
- HR-стратегія та особливості стратегічного управління персоналом. Стратегічне, тактичне та оперативне планування в кадровому менеджменті. Кадрова політика та стадії життєвого циклу організації.
- Роль служб управління персоналом та керівників структурних підрозділів у реформуванні державної служби. Реформи, зміни та інновації. Моделі управління змінами. Причини спротиву змінам та способи їх подолання.
- Мотивація та стимулювання персоналу державної служби. Заохочення та покарання як основні механізми стимулювання. Мотиви на уникнення та мотиви на досягнення. Грошові та негрошові форми заохочення. Індивідуальний підхід до стимулювання працівників.
- Принципи оцінювання персоналу для підвищення ефективності службової діяльності. Технологія оцінювання результатів службової діяльності державних службовців. Розробка ключових показників ефективності. Показники оцінювання різних категорій посад керівників та державних службовців.

Формат роботи: інтерактивні лекції, тренінги-практикуми.
Тривалість програми – 20 год (2 дні).

Керівник програми: Нестеренко Галина Олегівна, доктор філософських наук, професор, керівник групи підвищення кваліфікації категорії «А» державної служби Управління програм підвищення кваліфікації Тренінгового центру УШУ.

Реєстрація завершено

Details

Start
17 Sep, 2019 09:00
End
17 Sep, 2019 17:00

Organizer

Venue

All Events

Leave a Reply

Close