Адреса: 03061, Київ-061
вул. Миколи Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Голів райдержадміністрацій навчає першокласна команда тренерів

Повернутися
22.09 2020
Українська школа урядування-photo17-photo

На базі Української школи урядування проходить триденний тренінг за програмою «Організація діяльності голів районних державних адміністрацій в умовах реформ». Марафон 21-23 вересня в режимі реального часу розкриє перед слухачами проблемні питання, зокрема, взаємодії районних державних адміністрацій та представницьких органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад, особливості здійснення медреформи в умовах карантину, шляхи подолання корупції в районах.

Особливу увагу в організації навчання приділили підбору спікерів, для слухачів курсу викладають заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода, заступник Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій, керівник експертної групи з питань державної служби та децентралізації Директорату регіональної політики та децентралізації Офісу Президента України Альона Студенецька, керівники департаментів та управлінь.

«Увесь цей час вам допомагатимуть фахові лектори, адже ви будете спілкуватися з тими, хто формує політику. З тими, хто не просто знає, яка ситуація зараз, а знає, як зміняться нормативно-правові акти вже незабаром. Готуйте запитання. І чим більше їх буде – тим краще. Бо якщо і є ті, хто може на них відповісти – то це саме ваші лектори», – акцентувала увагу слухачів голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина.

Схожі новини\анонси