Адреса: Київ, вул. Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Голова Нацдержслужби України Наталія Алюшина зустрілась із трудовим колективом УШУ

Повернутися
26.09 2022

Відбулася зустріч Голови Національного агентства України з питань державної служби Наталії Алюшиної із трудовим колективом Української школи урядування.

Під час зустрічі Наталія Олександрівна окреслила перспективи розвитку УШУ, що передбачають реорганізацію закладу у Вищу школу публічного управління. Нові реалії потребують змін у системі підвищення кваліфікації публічних службовців із акцентом на практико-орієнтоване навчання. Статус України як кандидата на членство в ЄС вимагає гармонізації національного законодавства із законодавством Європейського Союзу, тому важливим напрямом навчання публічних службовців буде вивчення міжнародного законодавства та іноземних мов, які є офіційними мовами Ради Європи.

У зв’язку з реформою системи оплати праці державних службовців актуальним у новоствореній структурі буде навчання із урахуванням класифікації посад державної служби за функціональним спрямуванням. У ході зустрічі Наталія Алюшина відповіла на питання співробітників УШУ щодо конкретних кроків реорганізації закладу та подякувала Наталії Наулік за плідну роботу на посаді директора Української школи урядування у зв’язку із завершенням дії її строкового договору.

Схожі новини\анонси