Адреса: 03061, Київ-061
вул. Миколи Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Інноваційні методи викладання та лідерство

Повернутися
20.12 2021

13 – 17 грудня 2021 року в Українській школі урядування відбувся тренінг для тренерів «Інноваційні методи викладання та лідерство».

Цей захід став можливим завдяки співпраці Національного агентства України з питань державної служби, Української школи урядування та Академії Міністерства фінансів Грузії.

Відкрила роботу тижневого тренінгу Наталія Алюшина, Голова Національного агентства України з питань державної служби. Вона висловила переконання, що учасники поповнять свої знання та отримають досвід формування змісту окремих програм, розвинуть цифрові, управлінські, комунікативні, інклюзивні, мовленнєві компетентності.

Тренінг для тренерів був спрямований на розвиток тренерських навичок учасників і орієнтований на засвоєння ними інноваційних технологій, форм, методів та засобів проведення навчань.

Тренерами виступили Георгій Размадзе, заступник директора, та Єкатеріна Гогелашвілі, начальник відділу управління програмами Академії міністерства фінансів Грузії, а також Сергій Лукін, керівник регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області.

Упродовж тижня представники УШУ, НАДС, центральних органів виконавчої влади, закладів освіти вивчали сучасні розробки андрагогічної методології, правила викладання/навчання дорослих, інтерактивні моделі навчання, методологію планування тренінгу і особливості облаштування/організації аудиторії тощо.

Цікавими та корисними для учасників був досвід проведення тренінгів у державному секторі, а також практики ефективної комунікації.

В останній день роботи учасники презентували свої напрацювання щодо застосування інноваційних технологій, форм, методів та засобів проведення занять, а також відточували професійну майстерність шляхом зворотнього зв’язку від тренерів.

За результатами роботи учасники отримали сертифікати.

Схожі новини\анонси