Адреса: *********
**********************
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Розпочато реєстрацію на навчання за програмою «Лідерство у публічному управлінні: особистість, команда, інституція»

Повернутися
07.09 2021

Українською школою урядування розпочато реєстрацію на навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для державних службовців категорії «А» «Лідерство у публічному управлінні: особистість, команда, інституція».

Загальна мета програми: Сприяння та підтримка комплексної реформи державного управління в Україні та розвитку лідерського потенціалу публічних службовців, які працюють на керівних посадах, шляхом удосконалення необхідних навичок комунікації та впливу, процесу розгляду питань адміністрування, покращення здатності вести переговори та приймати рішення, а також мобілізувати команду на здійснення змін та управління ними через колективний інтелект.

Партнером програми виступає Проєкт «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні», за участі Національної школи адміністрації (École nationale d’Administration (ENA) Франція.

Форма навчання: очна (денна).

Очне (денне) навчання здійснюється у формі тренінгу протягом кількох днів (один тренінг протягом трьох днів поспіль, що включає дискусії /групові обговорення, роботу в малих групах, індивідуальну роботу, самоаналіз (з використанням опитувальників), виконання учасниками практичних завдань, ділові ігри, міні-лекції тощо.

Обсяг програми – 1 кредит ЄКТС.

Початок навчання 22 вересня 2021 року.

Реєстрацію на навчання розпочато.

Для участі в навчальному заході Вам необхідно пройти реєстрацію на Порталі управління знаннями за посиланням: https://pdp.nacs.gov.ua/courses/liderstvo-u-publichnomu-upravlinni-osobystist-komanda-instytutsiia-dlia-derzhavnykh-sluzhbovtsiv-katehorii-a

Контактна особа від УШУ – відділ розроблення програм підвищення кваліфікації та аналізу потреб Центру спеціальних програм навчання та освітніх технологій. 

Тел. +38 (063) 385-76-59, +38 (044) 455-05-72

Електронна адреса:pon220a.usg@gmail.com

Схожі новини\анонси