Матеріально-технічна база, м. Київ, вул. Шепелєва, 3а

Матеріально-технічна база, м. Київ, вул. Шепелєва, 3а

Для забезпечення належних умов підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування в Українській школі урядування створені сучасні умови для навчання, проживання та відпочинку слухачів.

Центр підвищення кваліфікації. Аудиторії для навчання-1. Центр підвищення кваліфікації. Аудиторії для навчання-2.

 

Три сучасні комп’ютерні класи

Центр підвищення кваліфікації. Сучасні комп’ютерні класи-1. Центр підвищення кваліфікації. Сучасні комп’ютерні класи-2.

 

Кімната для проведення вебінарів

Затишне робоче місце, спеціально призначене для проведення вебінарів. Потужний комп’ютер, якісна вебкамера і спеціальний фон забезпечують відмінну якість зображення та звуку.

Центр підвищення кваліфікації. Кімната для проведення вебінарів-1. Центр підвищення кваліфікації. Кімната для проведення вебінарів-2.

 

Конференц-зала Української школи урядування розрахована на 240 осіб і обладнана широкоформатним екраном, мультимедійним проектором, ноутбуком, що дозволяє на високому рівні проводити заходи різної форми складності (лекції, офіційні прийоми, засідання, наради керівництва з колективом, конференції, семінари, тренінги тощо.)

Центр підвищення кваліфікації. Концеренц-зала-1. Центр підвищення кваліфікації. Концеренц-зала-2.

 

Працює бібліотека з читальною залою, розрахованою на 20 осіб.

Центр підвищення кваліфікації. Бібліотека з читальною залою-1. Центр підвищення кваліфікації. Бібліотека з читальною залою-2.

 

Створені належні умови для проживання слухачів і гостей. Гуртожиток готельного типу може розмістити одночасно 210 осіб у двомісних, тримісних номерах та номерах "люкс", "напівлюкс" із загальною площею кімнат 14 та 18 м?, обладнаних холодильниками та телевізорами. В гуртожитку створені всі умови для того, щоб мешканці відчували домашнє тепло і затишок, чому сприяє високий рівень обслуговування, щире та доброзичливе ставлення персоналу.

Центр підвищення кваліфікації. Гуртожиток готельного типу-1. Центр підвищення кваліфікації. Гуртожиток готельного типу-2.

 

Їдальня розрахована на 100 місць. Тут пропонують якісне та різноманітне харчування на будь-який, навіть найвибагливіший смак, а за чашкою запашної кави і смачним тістечком, можете насолоджуватись приємною музикою.

Центр підвищення кваліфікації. Їдальня.

 

Працює медичний кабінет, в якому Вам завжди нададуть першу медичну допомогу.

Центр підвищення кваліфікації. Медичний кабінет.

Close