Адреса: 03061, Київ-061
вул. Миколи Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Міжнародна навчальна програма коригується COVID-19

Повернутися
03.11 2020

Чи можуть умови дотримання правил доброчесності змінитися під тиском нових викликів та сучасної епідемічної ситуації? Як запобігти зменшенню надання значення, а також уваги до базових принципів належного врядування?

 Ці та інші питання розглядалися на онлайн-сесії слухачів міжнародної навчальної програми “Належне врядування та доброчесність у публічному секторі в Україні” (MATRA), яка відбулася на базі Української школи урядування за участю голландського експерта з управління доброчесністю Роттердамської школи менеджменту Алена Гекстра (Alain Hoekstra, Rotterdam School of Management). Програмою охоплено представників майже десяти різних центральних органів виконавчої влади та регіональних представництв ЦОВВ, адже досвід Нідерландів у впровадженні доброчесності вважається одним із найуспішніших у світі, тому об’єднання зусиль учасників вебінару саме в цьому напрямі є важливим кроком у досягненні ефективності реформи державної служби в Україні.

Упродовж заходу державні службовці відповідали на питання самоперевірки, такі як: «Чи вплинув карантин на мою роботу з доброчесності? Яким чином я можу донести до керівника важливість продовження розробки  доброчесності у нашому закладі? Чи заважають умови, спричинені поширенням COVID-19, реалізації доброчесності? Як змінила загроза епідемії взаємодію у колективах?» Також група обговорила інструменти збереження доброчесності серед пріоритетів та впровадження її в умовах дистанційної роботи.

Програма “Належне врядування та доброчесність у публічному секторі в Україні” фінансується Міністерством закордонних справ Нідерландів і впроваджується Гаазькою академією місцевого самоврядування спільно з Національним агентством України з питань державної служби та Українською школою урядування з метою обміну досвідом з дотримання доброчесності в умовах сьогодення.

Схожі новини\анонси