Адреса: 03061, Київ-061
вул. Миколи Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Міжнародна технічна допомога діятиме згідно пріоритетів розвитку держслужби України

Повернутися
23.11 2020

Вивчення європейського досвіду у сфері державної служби та розробка пропозицій щодо впровадження у діяльність органів державної влади кращої міжнародної практики є одним із напрямів діяльності Національного агентства з державної служби України (НАДС). Тому цим питанням приділили велику увагу на донорській конференції, у якій взяла участь керівниця Української школи урядування (УШУ) Наталія Наулік. Серед запрошених гостей також були представники посольств, проєктів та програм міжнародної технічної допомоги.

Головні теми обговорення ґрунтувалися на пріоритетах діяльності НАДС та пріоритетах залучення допомоги згідно з напрямами діяльності НАДС. Спікери розглянули нові підходи до управління людськими ресурсами на державній службі, питання автоматизації та ціфровізації процесів та процедур на держслужбі.

Директор УШУ у виступі зосередила увагу на трансформації підходів до професійного розвитку державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування. Зокрема, Наталія Наулік підкреслила важливість підвищення рівня практичних навичок та умінь держслужбовців використовувати отримані знання у процесі виконання поточних професійних завдань.

Схожі новини\анонси