Міжнародні програми продовжуються у дистанційному форматі

Міжнародні програми продовжуються у дистанційному форматі

Міжнародні програми продовжуються у дистанційному форматі

Наступний етап програми “Належне врядування та доброчесність у публічному секторі в Україні” (за абревіатурою оригінальна назва – MATRA) відбувся у форматі відеоконференції на онлайн-платформі ZOOM. Дві групи учасників, група «політиків» і група «тренерів», спілкувалися із організаторами про створення кодексу доброчесності та проведення тренінгів у закладах виконавчої влади України. Цей етап був запланований на квітень-травень 2020р., але у зв’язку з карантинними заходами, очні візити відкладено. Тим часом розробка завдань не припинилася, а як і більшість навчальних заходів Української школи урядування, перейшла у дистанційний формат.

Нагадаємо, задля зміцнення спроможності державних органів у належному врядуванні, доброчесності, підзвітності та протидії корупції шляхом поширення кращих практик впровадження політики доброчесності на державній службі, на базі УШУ впродовж 2018-2019 років пройшла низка тренінгів. За підсумками цього навчання було підготовлено 12 тренерів з питань належного врядування та політики доброчесності у публічному секторі, та 14 представників міністерств та відомств з питань розробки і впровадження політики доброчесності на державній службі.

MATRA фінансується Міністерством закордонних справ Нідерландів та впроваджується Гаазькою академією місцевого самоврядування спільно з Національним агентством України з питань державної служби та Українською школою урядування.

 

Leave a Reply

Close