Набір на групове навчання за програмою «Ділова українська мова»

Набір на групове навчання за  програмою «Ділова українська мова»

Набір на групове навчання за програмою «Ділова українська мова»

Українська школа урядування

Управління навчання державній мові

Оголошує набір на групове навчання з підвищення рівня володіння державною мовою за загальною короткостроковою програмою «Ділова українська мова» для осіб, які не мають статусу державного службовця, з метою удосконалення рівня володіння державною мовою.

Загальна короткострокова програма «Ділова українська мова в публічному управлінні» передбачає навчання протягом 2 календарних днів. Завданнями цього курсу є підвищення рівня загальної мовної підготовки, поглиблення знань з орфографії (особлива увага зосереджена на вивченні складних випадків правопису слів), удосконалення практичних навичок щодо використання мовних норм (лексичних, акцентуаційних, морфологічних, синтаксичних, стилістичних, пунктуаційних) в усному й писемному мовленні.

Зазначена програма передбачає очну форму навчання.

У разі успішного завершення видаватиметься сертифікат про підвищення рівня володіння державною мовою за відповідною програмою.

У зв’язку з формуванням навчальних груп інформацію щодо кандидатів на навчання (прізвище, ім’я та по батькові, тел., email) подати на електронну адресу: ukrainska_movavcpk@ukr.net або за телефоном 455-05-72, +380 63 220 5701.

Для осіб, які не мають статусу державного службовця навчання проводиться за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб.

Навчання буде проходити з 16 січня по 17 січня 2020 року в Українській школі урядування за адресою: 03061, м. Київ, вул. Шепелєва, 3а.

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ НА КУРСИ:

  • копія паспорта та ідентифікаційного коду;
  • оплата за навчання (для осіб, які не мають статусу державного службовця);
  • договір про навчання (укладається в Українській школі урядування).

 

ЗА ДОВІДКАМИ ЗВЕРТАТИСЬ:

Управління навчання державній мові, тел. 455-05-72, +380 63 220 5701, ел. адреса ukrainska_movavcpk@ukr.net

Запис на навчання: особисто, по телефону або через електронне повідомлення: ukrainska_movavcpk@ukr.net. (вказати ПІП, тел., email).

Leave a Reply

Close