Напружений графік оцінювання триває

Напружений графік оцінювання триває

Напружений графік оцінювання триває

21 листопада  у Центрі оцінювання УШУ провели тестування кандидатів на зайняття посад державної служби категорій «Б» та «В» Пенсійного фонду України, Сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України, а також Вищого антикорупційного суду. Усі кандидати проходили тестування на знання загального законодавства.

22 листопада відбувся наступний етап конкурсу із розв’язання ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття посади державного секретаря Мінсоцполітики.

Цього ж дня було проведено тестування на знання загального законодавства для кандидатів Національної служби здоров'я України на зайняття низки вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В».

25  листопада 2019 року проходили тестування на абстрактне мислення та знання законодавства кандидати на зайняття посад державної служби  категорії «А», а саме: Голови Державного космічного агентства, Голови Державної екологічної інспекції.

Кандидати на зайняття посад державного секретаря Міністерства енергетики та захисту довкілля та державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій проходили тестування на знання законодавства, абстрактне та вербальне мислення.

Цього ж дня було проведено перевірку володіння іноземною мовою кандидатів на зайняття посад державного секретаря Міністерства енергетики та захисту довкілля, державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій, Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Голови Державного агентства водних ресурсів, Голови Державного космічного агентства, Голови Державної екологічної інспекції.

Також, 25 листопада у Центрі було проведено процедуру оцінювання для кандидатів на зайняття посад державної служби  категорії «Б» Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України. Зокрема, кандидати на зайняття зазначеної посади заповнили мотиваційну анкету та проходили такі види тестування: абстрактне та вербальне мислення; загальне й спеціальне законодавство.

Leave a Reply

Close