«Не варто лупати у двері, якщо вони відкриті»

«Не варто лупати у двері, якщо вони відкриті»

«Не варто лупати у двері, якщо вони відкриті»

Українська школа урядування провела психологічний тренінг для співробітників Державної Фіскальної Служби. Реорганізація ДФС перебуває в активній фазі та супроводжується значною кількістю ситуацій невизначеності, відтак, підвищується рівень психологічної напруги в колективах та підрозділах. На запит ДФС фахівці УШУ підготовили програму тренінгу «Управління персоналом в умовах трансформаційних змін» для державних службовців категорій Б і В.

300Одна з цілей інтенсиву - підвищити рівень психолого-комунікативної спроможності фахівців діяти в умовах трансформації, коли важливо у стислий час приймати велику кількість рішень, пов’язаних з долею інших людей. Тренінговий процес був побудований як рольова комунікативна гра, в якій треба вирішувати завдання, що виходять за межі посадових обов’язків. «У кожної людини є інструменти психологічного впливу, які вона застосовує у взаємодії з іншими. Учасники тренінгу мали можливість пересвідчитись, що деякі з цих інструментів є деструктивними та малоефективними, отож «не варто лупати у двері, якщо вони відкриті». Це було одним із важливих результатів роботи», - розповіла керівник тренінгового центру УШУ Зоя Гаркавенко.

300У процесі тренінгу використовувались дискусії та міні-лекції, практики психо-гігієни, публіцистичний фільм і, навіть, медитативні практики, аби учасники краще відчули, як вони можуть виступати джерелом гармонії оточуючого середовища на основі довіри та розуміння.

Тренінг відбувався на базі ДФС. «Виїзні сесії» є частиною освітньо-маркетингової стратегії УШУ. Запрошуючи до навчальних груп державних службовців з одного ЦОВВ, ми прагнемо створювати потужні постійно діючі джерела нових ідей і смислів, якими стають учасники програм підвищення кваліфікації, а також створювати і поширювати доброзичливу та продуктивну атмосферу в середовищі ЦОВВ.

Leave a Reply

Close