«Навички діалогу та медіації для потреб публічної служби»

«Навички діалогу та медіації для потреб публічної служби»

«Навички діалогу та медіації для потреб публічної служби»

#НовийОнлайнКурс

Комунікативні навички — одні з ключових професійних компетенцій публічних службовців.

Великою мірою вони визначають результативність їхньої діяльності.

Координатор проектів ОБСЄ в Україні у співпраці зі студією онлайн-освіти EdEra створили новий онлайн-курс «Навички діалогу та медіації для потреб публічної служби»! Цей курс є частиною загальної професійної (сертифікатної) програми підвищення кваліфікації,  розробленої Координатором проектів ОБСЄ в Україні у співпраці з Українською школою урядування, для:

  • державних службовців категорій «Б» та «В»,
  • голів місцевих державних адміністрацій, їхніх перших заступників та заступників;
  • посадових осіб місцевого самоврядування.

Цей курс ознайомить вас з інструментами діалогу та медіації для налагодження ефективної командної взаємодії у межах органів державної влади та місцевого самоврядування і для взаємодії цих органів із громадськістю.

У межах курсу ви навчитеся:
— виявляти та працювати з конфліктами за допомогою інструментів діалогу і медіації на різних стадіях їхнього розгортання;
— використовувати діалог для командної взаємодії та взаємодії з громадськістю;
— застосовувати діалогові підходи в організації і веденні нарад, зустрічей, консультацій, публічних громадських обговорень тощо.

Зареєструватися для участі в онлайн-курсі можна тут. Реєстрацію для навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації розпочато за посиланням.

Приєднуйтеся до перегляду презентації програми на Youtube каналі Національного агентства України з питань державної служби о 10:00 25 лютого 2020 року.

Ініціатива реалізується у рамках у рамках проекту “Діалог заради реформ і суспільного єднання в Україні” за фінансової підтримки Уряду Болгарії, Міністерства міжнародних справ Канади, Урядів Литви, Ліхтенштейна, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії, Сполучених Штатів Америки, Японії.

Зміст цього курсу може безкоштовно копіюватися та використовуватися для освітніх та інших некомерційних цілей за умови посилання на джерело інформації. Думки та погляди, висловлені експертами або організаціями в цьому курсі, не обов'язково співпадають з позицією ОБСЄ, її інституцій та представництв.

Leave a Reply

Close