Оцінювання кандидатів на абстрактне та вербальне мислення, і знання законодавства.

Оцінювання кандидатів на абстрактне та вербальне мислення,  і знання законодавства.

Оцінювання кандидатів на абстрактне та вербальне мислення, і знання законодавства.

29 листопада у Центрі оцінювання Української школи урядування відбувся наступний етап конкурсу із розв’язання ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства водних ресурсів. Кандидати на зайняття посади державного секретаря Міністерства цифрової трансформації України складали тести на абстрактне та вербальне мислення, знання загального законодавства.

Кандидати на зайняття посад державної служби категорії «Б» Офісу Президента України та кандидати на зайняття посад фахівців з питань реформ (посади державної служби категорій «Б», «В») Міністерства цифрової трансформації України цього ж дня складали завдання на абстрактне та вербальне мислення, знання загального та спеціального законодавства й заповнювали мотиваційну анкету.

2 грудня було проведено тестування на знання загального законодавства для кандидатів на зайняття посад державної служби категорій «Б» та «В» Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, Державного агентства водних ресурсів України, Департаменту кіберполіції Національної поліції України, Міністерства внутрішніх справ України та Державної служби фінансового моніторингу України.

3 грудня провели оцінювання кандидатів Офісу Президента України на зайняття вакантних посад державної служби: генерального директора Директорату з питань зовнішньої політики, керівника  експертної групи з питань реформування  правоохоронних органів Директорату з питань юстиції та правоохоронної діяльності та  завідувача відділу організації заходів за участю Президента України Головного управління  інформаційної політики Директорату з питань інформаційної політики Офісу Президента України.

Оцінювання кандидатів на зайняття  посади генерального директора Директорату з питань зовнішньої політики та керівника  експертної групи з питань реформування  правоохоронних органів Директорату з питань юстиції та правоохоронної діяльності включало в себе тестування на абстрактне та вербальне мислення, знання загального та спеціального законодавства й заповнення мотиваційної анкети. Кандидати на зайняття посади завідувача відділу організації заходів за участю Президента України Головного управління  інформаційної політики Директорату з питань інформаційної політики проходили тестування на знання загального законодавства.

 

Leave a Reply

Close