Оцінювання кандидатів на посади Голів держагентств та Офісу Президента

Оцінювання кандидатів на посади Голів держагентств та Офісу Президента

Оцінювання кандидатів на посади Голів держагентств та Офісу Президента

У Центрі оцінювання УШУ 29 жовтня відбувся наступний етап конкурсу для кандидатів на зайняття посад Голови Державної архівної служби та Голови Державної служби геології та надр. Кандидати на зайняття посад державної служби категорії «А» письмово розв’язували ситуаційні завдання.

30 жовтня у Центрі було проведено оцінювання кандидатів Офісу Президента України на зайняття вакантних посад державної служби, а саме: заступника керівника Головного управління – завідувача відділу підготовки інформаційних матеріалів Директорату з питань інформаційної політики, а також головного консультанта Департаменту забезпечення зв'язків з Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України.

Оцінювання кандидатів на зайняття посади заступника керівника Головного управління – завідувача відділу підготовки інформаційних матеріалів Директорату з питань інформаційної політики відбувалося у два етапи: на першому етапі кандидати проходили тестування на знання загального законодавства, а на другому - розв’язували письмові ситуаційні завдання.

Кандидати на зайняття посади головного консультанта Департаменту забезпечення зв'язків з Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України проходили тестування на знання загального законодавства.

Наразі чекаємо  оприлюднення інформації про результати конкурсів.

Leave a Reply

Close