Оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби категорії «А», «Б», «В»

Оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби категорії «А», «Б», «В»

Оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби категорії «А», «Б», «В»

12 листопада у Центрі оцінювання УШУ перевіряли володіння іноземною мовою у кандидатів на зайняття посади Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

Відповідно до Порядку проведення конкурсу, перевірка проводиться Комісією з питань вищого корпусу держслужби. На основі завдань, які затверджуються на засіданні Комісією, тестування включає лексикограматичний тест, перевірку розуміння письмового тексту, перевірку умінь і навичок сприйняття усного мовлення (аудіювання), перевірку умінь і навичок висловлювати свою думку іноземною мовою. Оцінювання здійснюють залучені експерти.

Цього ж дня проходили наступні етапи конкурсів щодо розв’язання ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття посад Голови Державної аудиторської служби, Голови Державного агентства резерву.

Також, 12 листопада у Центрі було проведено тестування на знання загального законодавства й для кандидатів на зайняття посад державної служби категорії «Б» та «В»: головного спеціаліста з мобілізаційної роботи, головного спеціаліста відділу сертифікації виробництва управління ліцензування виробництва, імпорту лікарських засобів, контролю за дотриманням ліцензійних умов та сертифікації, заступника начальника управління – начальника відділу міжнародних відносин управління комунікації Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Leave a Reply

Close