Оцінювання кандидатів на зайняття посад Мінсоцполітики, Міненергетики та низки інших

Оцінювання кандидатів на зайняття посад Мінсоцполітики, Міненергетики та низки інших

Оцінювання кандидатів на зайняття посад Мінсоцполітики, Міненергетики та низки інших

26 листопада у Центрі оцінювання УШУ проходили тестування на знання законодавства кандидати на зайняття посад Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Голови державного агентства водних ресурсів.

Цього ж дня відбувся наступний етап конкурсу із розв’язання ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття посад державної служби категорії «А» - державного секретаря Мінсоцполітики та Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Кандидати на зайняття низки вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В» Національної служби здоров'я України й Центральної виборчої комісії пройшли тестування на знання загального законодавства.

27  листопада до розв’язання ситуаційних завдань були запрошені кандидати на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики та захисту довкілля.

Також, 27 листопада у Центрі було проведено тестування на знання загального законодавства для кандидатів на зайняття посад державної служби  категорії «Б» та «В»  Державного агентства рибного господарства України, Центральної виборчої комісії України, Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Головного управління з організації виробництва боєприпасів та будівництва споруд спеціального призначення, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства оборони України та Національної поліції України.

Leave a Reply

Close