Оцінювання кандидатів на зайняття посади голови НАЗК

Оцінювання кандидатів на зайняття посади голови НАЗК

Оцінювання кандидатів на зайняття посади голови НАЗК

3 грудня на базі Центру оцінювання проходив конкурс для кандидатів на зайняття посади голови Національного агентства з питань запобігання корупції.

Кандидати, яких допущено до конкурсного відбору, брали участь у обов'язкових етапах, необхідних для оцінювання компетентності, ділових та моральними якостей й професійного рівня відповідно до Закону України «Про запобігання корупції». Тестування базується на методиках оцінки кандидатів, затверджених Конкурсною комісією з відбору на посаду Голови Національного агентства з питань запобігання корупції, зокрема: тестування загальних навичок; психологічне тестування, а також подання письмової анкети на тему «Стратегічне бачення майбутньої діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції кандидата на посаду Голови НАЗК».

4 грудня 2019 року було проведено тестування на знання загального законодавства для кандидатів на зайняття посад державної служби категорій «Б» та «В» Секретаріату Кабінету Міністрів України, Конституційного Суду України, Центральної виборчої комісії, Ради національної безпеки і оборони України та Міністерства юстиції  України.

 

 

Leave a Reply

Close