Оцінювання кандидатів – що тестували на цьому тижні

Оцінювання кандидатів – що тестували на цьому тижні

Оцінювання кандидатів – що тестували на цьому тижні

У центрі оцінювання УШУ 3 березня кандидати на зайняття посад фахівців з питань реформ (посади державної служби категорій «Б», «В») Міністерства освіти і науки України складали абстрактне, вербальне, числове мислення, знання загального та спеціального законодавства.

Цього ж дня пройшла процедура тестування на знання загального законодавства для кандидатів на зайняття посад державної служби категорії «Б» та «В» Національної служби здоров'я України.

4 березня тестування на знання загального законодавства пройшли кандидати на зайняття посад державної служби категорії «Б» та «В» НКРЕКП, Державної служби статистики України, Адміністрації Держспецзв’язку, Держекспортконтролю,  Держрибагентства, Держрезерву.

Для кандидатів на зайняття посад фахівців з питань реформ Міністерства охорони здоров’я України відбулося тестування на абстрактне, вербальне мислення, на знання загального та спеціального законодавства.

Цього ж дня відбулася процедура тестування для кандидатів на зайняття посад державної служби категорії «А», а саме: першого заступника  Голови Державної авіаційної служби,  заступника Голови Державної фіскальної служби – на абстрактне мислення та знання загального законодавства. Також, кандидати пройшли оцінювання володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

5 березня кандидати на зайняття посад фахівців з питань реформ Міністерства цифрової трансформації України проходили тестування на наявність аналітичних здібностей та здібностей щодо здатності розуміти та працювати з текстовою інформацією, що включає в себе абстрактне та вербальне мислення, на знання загального законодавства.

Також 5 березня Центром оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Української школи урядування проведено один з етапів конкурсу на зайняття посад фахівців з питань реформ Національного агентства України з питань державної служби.

Зокрема, кандидати на зайняття посад фахівців з питань реформ НАДС проходили тестування на абстрактне мислення та на знання загального.

Для кандидатів на зайняття посад державної служби категорії «Б» та «В» Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної казначейської служби України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів було проведено тестування на знання загального законодавства.

Leave a Reply

Close