Оцінювання всіх категорій на знання загального законодавства

Оцінювання всіх категорій на знання загального законодавства

Оцінювання всіх категорій на знання загального законодавства

17 січня у Центрі оцінювання кандидати на зайняття посад державної служби категорії «Б» та «В» Фонду державного майна України пройшли тестування на знання загального законодавства.

16 січня Центром оцінювання проведено тестування на знання загального законодавства для кандидатів на зайняття посад державної служби категорії «Б», «В» Офісу Президента України, Міністерства внутрішніх справ України та Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

15 січня відбулася процедура тестування на знання загального законодавства та абстрактне мислення, яку пройшли кандидати на зайняття посад державної служби категорії «А», а саме: Голови Державного агентства розвитку молоді та громадянського суспільства, Голови Державного агентства спорту, першого заступника Голови Державної служби геології та надр, заступника Голови Державної служби геології та надр. Також, кандидати пройшли оцінювання володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

Цього ж дня було проведено тестування на знання загального законодавства для кандидатів на зайняття посад державної служби категорії «Б», «В» Офісу Президента України та Міністерства юстиції України.

Leave a Reply

Close