Адреса: *********
**********************
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Оновлений навчальний курс

Повернутися
01.09 2021

Українська школа урядування запрошує на навчання за загальною короткостроковою програмою «Визначення результатів оцінювання службової діяльності державних службовців: алгоритм дій» на платформі «Спільнота практик: сталий розвиток». За результатами навчання ви отримаєте сертифікат про проходження курсу (0,5 кредиту ЄКТС).

Під час навчання висвітлюватимуться такі актуальні питання:

– основні засади визначення результатів виконання завдань у державному органі;

– алгоритм підготовки проєкту наказу (розпорядження) про визначення результатів виконання завдань служби управління персоналом;

– організаційні особливості консультативного супроводу державних службовців у державному органі;

– процедура затвердження висновку щодо оцінювання результатів службової діяльності.

Навчання за програмою відбувається в два етапи: 

  1. самостійне опрацювання матеріалів курсу «Визначення результатів оцінювання службової діяльності державних службовців: алгоритм дій» на платформі «Спільнота практик: сталий розвиток» за посиланням (https://udl.despro.org.ua)
  2. вебінар, якій відбудеться 14 та 16 вересня 2021 року, під час якого експерти НАДС ознайомлять з усіма нюансами проведення процедури визначення результатів виконання завдань та дадуть відповіді на ваші запитання.

Участь у вебінарі ви зможете взяти після отримання онлайн-сертифіката на ресурсі «Визначення результатів оцінювання службової діяльності державних службовців: алгоритм дій», заповнивши на платформі анкету реєстрації. 

Бажаємо успіхів!

Схожі новини\анонси