Представники Української школи урядування провели тренінг для ДМСУ.

Представники Української школи урядування провели тренінг для ДМСУ.

Представники Української школи урядування провели тренінг для ДМСУ.

Фахівці УШУ провели тренінг управлінсько-комунікативної компетентності керівників терорганів ДМСУ. Навчання було націлене на формування сталої ефективної команди, здатної працювати в умовах невизначеності та різної внутрішньо групової структури.

200Серед завдань учасники  відпрацьовували, зокрема,  пізнання індивідуальних можливостей та обмежень у спілкуванні з іншими людьми, розвиток навичок професійного партнерського спілкування, ефективної групової взаємодії. Вправа «Паперова башта» , спрямована на виявлення рівня згуртованості та здатності до командної взаємодії, не тільки визначила лідерів та аутсайдерів, а й підштовхнула емоці.

За результатами навчання треба підкреслили здобутки двох напрямів: індивідуальні та командні. І якщо кожен держслужбовець як особистість мав усвідомити власну роль та вагу у спільному успіху, розширити поведінковий репертуар за принципом  «різні ролі – різна поведінка», то вже командні досягнення стосуються  створення «правил гри» та «стратегії перемог» команди ЦОВВ України, створення єдиних підходів та бачення результатів діяльності.

100 Після підведення підсумків тренінгу, відбулася дружня вечеря.

Leave a Reply

Close