Адреса: 03061, Київ-061
вул. Миколи Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Представники УШУ презентували програми підвищення кваліфікації державних службовців

Повернутися
16.09 2021

Директор УШУ Наталія Наулік і начальник відділу взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування Тренінгового центру Наталія Дубовик провели навчальний семінар з метою ознайомлення співробітників Прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя з програмами підвищення кваліфікації державних службовців, що реалізуються в Українській школі урядування.

Наталія Наулік акцентувала увагу на необхідності постійного підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, передбаченого Законом України «Про державну службу».

У свою чергу Наталія Дубовик ознайомила присутніх державних службовців із загальними та спеціальними професійними (сертифікатними) програмами підвищення кваліфікації, які пропонуються Українською школою урядування. Особливу увагу вона зосередила на навчанні вперше призначених на посади державної служби. Відповідно норм законодавства такі особи повинні пройти навчання протягом року з дня призначення на посаду.

Тематика навчального семінару виявилася актуальною та корисною для його учасників, тому вони із зацікавленням переглянули презентації та послухали виступи представників УШУ.

Схожі новини\анонси