Проведено один з етапів конкурсу на зайняття посад Офісу Президента України

Проведено один з етапів конкурсу на зайняття посад Офісу Президента України

Проведено один з етапів конкурсу на зайняття посад Офісу Президента України

14 січня у Центрі оцінювання проведено один з етапів конкурсу на зайняття посад фахівців з питань реформ Офісу Президента України. Зокрема, кандидати проходили тестування на наявність аналітичних здібностей та здібностей щодо здатності розуміти та працювати з текстовою інформацією, що включає в себе абстрактне та вербальне мислення, на знання загального та спеціального законодавства.

Також у Центрі було проведено тестування на знання загального законодавства для кандидатів на зайняття посад державної служби категорії «Б» і «В» Державної митної служби України та Державного агентства рибного господарства України.

Днем раніше, 13 січня відбулася процедура тестування для кандидатів на зайняття посад державної служби категорії «А», а саме: першого заступника Керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини; керівника апарату Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг; першого заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Кандидати пройшли оцінювання на абстрактне мислення та знання загального законодавства, а також володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи. Цього ж дня було проведено тестування на знання загального законодавства для кандидатів на зайняття посад державної служби категорії «В» Міністерства внутрішніх справ України.

Leave a Reply

Close