Адреса: 03061, Київ-061
вул. Миколи Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Привітання керівництву, співробітникам Національного агентства України з питань державної служби від Української школи урядування

Повернутися
16.07 2021

Від імені Української школи урядування прийміть найщиріші вітання з нагоди 10-річчя утворення Національного агентства України з питань державної служби – центрального органу виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, здійснює функціональне управління державною службою в органі державної влади, іншому державному органі, його апараті. 

Професіоналізація корпусу державних службовців, якість державного менеджменту є запорукою економічного зростання та демократичного розвитку України. Саме колектив НАДС здійснює свою почесну державницьку місію у забезпеченні формування і реалізації державної політики у сфері державної служби, участі у формуванні державної політики у сфері служби в органах місцевого самоврядування. Не менш важливим і відповідальним завданням, якому приділяє увагу колектив НАДС, є управління персоналом у державних органах

Переконані, що своєю щоденною працею колектив НАДС і надалі буде рушійною силою у реформуванні державного управління, розбудові міцної демократичної держави з розвинутою ринковою економікою, спроможними громадами та високим рівнем добробуту громадян.

Бажаємо усім міцного здоров’я, вагомих професійних здобутків, творчої наснаги, наполегливості, оптимізму та нових звершень на благо України й Українського народу!

З повагою

Директор                                                                                     Наталія Наулік

Схожі новини\анонси