Адреса: *********
**********************
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Психосоціальна підтримка публічних службовців в умовах воєнного стану

Повернутися
15.09 2022

Представники Центру оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Української школи урядування взяли участь у міжнародному круглому столі на тему «Оцінювання психосоціальної компетентності та готовності публічних службовців до роботи в умовах воєнного стану».

Головною метою проведення заходу стало обговорення проблемних питань щодо надання психосоціальної підтримки людям, які потрапили в екстремальну ситуацію сьогодення. Зокрема, оцінювання психосоціальної компетентності та готовності публічних службовців до роботи в умовах воєнного стану.

Організаторами виступили Інститут психології Гамбурзького університету, Українська школа урядування та Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби.

З вітальними словами до учасників звернулись: Наталія Наулік, директор Української школи урядування і Александр Редліх, науковий керівник проєкту Німецької служби академічних обмінів (DAAD) «Надання психосоціальної підтримки людям, які потрапили в екстремальну ситуацію, з урахуванням особливостей конфлікту».

Під час роботи дискусійних панелей учасники обговорили актуальні питання щодо проблем психосоціальної підтримки людей за умов військового конфлікту. Також провідні науковці та експерти поділилися ефективними методиками психосоціальної підтримки людей, які потрапили у надзвичайну ситуацію під час воєнного стану.

Схожі новини\анонси