Адреса: 03061, Київ-061
вул. Миколи Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Публічні службовці навчаються основам кібергігієни

Повернутися
01.06 2021

1 червня 2021 року розпочався очний етап підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації  «Основи кібергігієни», яка розроблена із залученням експертів Координатора проектів ОБСЄ в Україні у рамках проєкту «Посилення спроможностей українських державних органів у сфері кібергігієни та кібербезпеки» та швейцарсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

З вітальним словом до учасників навчального процесу звернулися Ольга Войтович, національна спеціалістка проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні, та Наталія Наулік, директор Української школи урядування.

Заняття відбуваються за підтримки та у супроводі Національних експертів з кібербезпеки Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Під час навчання слухачі та слухачки  отримають практичні навички з безпечного користування мережею Інтернет, електронною поштою, соціальними мережами та мобільними пристроями, а також розглянуть питання убезпечення від неправдивих повідомлень.

Схожі новини\анонси