Адреса: 03061, Київ-061
вул. Миколи Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Публічні службовці навчаються сприяти єдності різноманітного та багатоетнічного суспільства

Повернутися
14.09 2020
Українська школа урядування-photo22-photo

Новий тренінг «Управління різноманіттям» увійшов з цього вересня до каталогу  програм Української школи урядування. Курс розроблений у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень та Офісом Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин (ВКНМ).

За думкою розробників програми, цей тренінг для тих, хто зацікавлений в кращій співпраці з громадою з врахуванням підходів різноманіття, пошуку шляхів та механізмів ефективної комунікації, врегулювання конфліктних ситуацій через співпрацю з громадою.  Разом із знаннями про міжнародний досвід в сфері прав національних меншин і протидію дискримінації, слухачі отримають інформацію про фасилітацію, медіацію, переговори, застосування інструментів мейнстрімінгу в роботі державних службовців.

Три групи по 20 слухачів, у період з 7-го до 23-го вересня розглядатимуть Концепцію “управління різноманіттям”, права та повноваження національних меншин, корінних народів, проведуть практичну роботу з Рекомендаціями Верховного комісара Організації з безпеки і співробітництва в Європі у справах національних меншин.

Схожі новини\анонси