Адреса: *********
**********************
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Розпочато реєстрацію на навчання за програмою «Навички медіації та діалогу для потреб публічної служби»

Повернутися
29.07 2021

Українською школою урядування розпочато реєстрацію на навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для державних службовців категорії «А» «НАВИЧКИ МЕДІАЦІЇ ТА ДІАЛОГУ ДЛЯ ПОТРЕБ ПУБЛІЧНОЇ СЛУЖБИ».

Загальна мета програми: Підвищення спроможності публічних службовців щодо застосування такого інструменту як діалог та можливостями його застосування для підвищення  власної ефективності, а також застосування базових інструментів та технік управління конфліктами, фасилітації та медіації, зокрема, сформувати в публічних службовців розуміння можливостей їх застосування як всередині певної організації, так і з зовнішніми групами зацікавлених осіб (стейкхолдерами). Підвищення рівня компетентності в комунікації та взаємодії, в управлінні ефективністю та розвитку людських ресурсів, в досягненні результатів.

Партнером програми виступає координатор проєктів ОБСЄ в Україні у рамках проєкту «Діалог заради реформ і суспільного єднання в Україні».

Форма навчання: дистанційна.

Дистанційна частина в асинхронному режимі передбачає проходження учасниками професійного навчання онлайн курсу (перегляд відеолекцій, інформаційних матеріалів, опрацювання обов’язкової літератури, виконання тестових та іншого виду завдань, участь в обговореннях на форумі).

Дистанційна частина в синхронному режимі (у режимі реального часу), яка передбачає участь у вебінарах.

Обсяг програми– 2 кредити ЄКТС

Початок навчання 16 серпня 2021 року.

Реєстрацію на навчання розпочато.

Для участі в навчальному заході Вам необхідно пройти реєстрацію на Порталі управління знаннями за посиланням: https://pdp.nacs.gov.ua/courses/pidvyshchennia-kvalifikatsii-dlia-vpershe-pryznachenykh-na-posady-derzhavnoi-sluzhby-katehorii-a-derzhavnym-sluzhbovtsiam-pro-derzhavnu-sluzhbu

Контактна особа від УШУ – відділ розроблення програм підвищення кваліфікації та аналізу потреб Центру спеціальних програм навчання та освітніх технологій. 

Тел. +38 (063) 385-76-59, +38 (044) 455-05-72

Електронна адреса:pon220a.usg@gmail.com

Схожі новини\анонси