Семінар-тренінг «Взаємодія: зв’язки із громадськістю»

Семінар-тренінг «Взаємодія: зв’язки із громадськістю»

Семінар-тренінг «Взаємодія: зв’язки із громадськістю»

29-30 липня 2019 року в Українській школі урядування відбувся короткостроковий семінар-тренінг «Взаємодія: зв’язки із громадськістю». Понад 100 представників органів державної служби - уповноважених осіб з питань взаємодії та зв’язків із громадськістю – протягом двох днів підвищували рівень своєї комунікативної компетенції.

Захід було організовано та проведено в рамках проекту Програми розвитку Організації об’єднаних націй (ПРООН) «Підтримка комплексного реформування державної служби шляхом посилення співпраці громадянського суспільства та уряду України». Проект реалізується у партнерстві з Національним агентством України з питань державної служби та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії. З вітальними словами до учасників звернулись Маркус Бранд, старший радник із демократичного врядування та сталого розвитку ПРООН та Дмитро Лоза, координатора проектів Посольства Королівства Норвегії в Україні.

Тренерська команда Української школи урядування під керівництвом керівника Тренінгового центру УШУ, кандидата психологічних наук Зої Гаркавенко продовжує розвивати та реалізовувати у своїй роботі інноваційні форми навчання дорослих. Цього разу підвищення кваліфікації держслужбовців було організовано у форматі організаційно-діяльнісної гри.

Цікаві комунікативні вправи, тренінги на командоутворення та інтенсивне тренування були спрямовані на відпрацювання навичок взаємодії і змістовно стосувались:

- розробки концепту комунікаційної стратегії органу влади,

- формування громадського журі,

- ведення публічної дискусії,

- командної роботи з розробки  та презентації проектів

Завдяки інноваційним технологіям командоутворення навчальні групи самоорганізувались як успішні творчі колективи, і з кожною годиною самоорганізація учасників тренінгу ставала все більш інтенсивною та ефективною.

У навчанні взяли участь держслужбовці, які успішно пройшли 4-хтижневий дистанційний курс навчання «Взаємодія органів державної влади з громадськістю», розміщений на платформі «Прометеус».

Фотозвіт

Leave a Reply

Close