Адреса: 03061, Київ-061
вул. Миколи Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Семінар з етичного лідерства став дискусійним майданчиком для вирішення моральних дилем

Повернутися
10.11 2020

Роль лідера у будь-якому колективі беззаперечно важлива. Але у кожній галузі до професійних та особистісних характеристик «першого» перелік вимог змінюється залежно від мети, визначених цінностей, актуальної ситуації.

На онлайн-сесії слухачів програми «Належне врядування та доброчесність у публічному секторі в Україні» (MATRA), яка відбулася на базі Української школи урядування за участю голландського тренера з доброчесності Кітті Нуа, представники майже десяти різних центральних органів виконавчої влади та регіональних представництв  ЦОВВ склали перелік якостей лідера, з яким погодився кожен учасник навчання. Головними серед них стали порядність, репутація, вміння ставити ціль, комунікувати та заохочувати команду задля досягнення мети.

Також група визначалася в питанні, чи наявна відмінність між поняттями «моральна особа» та «моральний керівник». Окремим завданням був розгляд конкретного прикладу, в основу якого покладено моральну дилему. Слухачі отримали можливість не тільки поміркувати, яке рішення прийняли б у запропонованих обставинах, а й посперечатися щодо наслідків усіх варіантів  рішень.

Схожі новини\анонси