Адреса: 03061, Київ-061
вул. Миколи Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Щойно завершено тренінг для посадовців Луганщини

Повернутися
18.09 2020
Українська школа урядування-photo19-photo

В Українській школі урядування готуються видати сертифікати посадовцям та депутатам місцевих рад Луганської області (Кремінська міська рада, Новокраснянська та Червонопопівська сільські ради), які пройшли навчання за короткостроковою програмою «Діяльність органу місцевого самоврядування: як організувати ефективну роботу з персоналом?»

Тренінг, спрямований на підвищення рівня професійних компетентностей в управлінні людськими ресурсами та вивчення питань розвитку місцевого самоврядування і проходження служби в органах місцевого самоврядування,  тривав чотири дні протягом тижня в режимі реального часу. Досвідчені фахівці у галузі державного управління та експерти з управління людськими ресурсами проводили із слухачами дискусії та міні-лекції  про моделювання організаційної структури територіальної громади, інструменти прийняття на службу посадових осіб місцевого самоврядування,  спеціальні перевірки та розподіл повноважень між місцевою радою, виконавчим комітетом та сільським, селищним (міським) головою.

Навчання організовано за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».  Як зазначив перший заступник Голови Національного агентства з державної служби України Володимир Купрій: «Підвищення рівня професійної компетентності посадових осіб місцевого самоврядування – це  один із пріоритетів НАДС. Наразі територіальні громади постають перед величезними викликами і отримують нові можливості. Все це вимагає відповідної спроможності службовців органів місцевого самоврядування справитися з цим і забезпечити якісні послуги громадянам, належний розвиток громади. Наша задача – дати можливість набути, розвинути необхідні знання, уміння, навички у практиків місцевого самоврядування».

Схожі новини\анонси