Адреса: Київ, вул. Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Стартувало навчання за програмою «Російська дезінформація та способи протидії їй»

Повернутися
27.09 2022

Українською школою урядування у співпраці з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики, Проєктом ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR) розроблено загальну короткострокову програму підвищення кваліфікації «Російська дезінформація та способи протидії їй».

Дезінформація стала невід’ємною частиною нашого інформаційного простору, а інформаційні маніпуляції перетворились на зброю багатьох країн світу. Тому актуальність програми обумовлена сучасними викликами поширення дезінформації як головного інструменту ведення гібридної війни російською федерацією проти України.

26 вересня відбувся старт навчання за даною програмою, яка спрямована на підвищення рівня професійних компетентностей державних службовців у вирішенні завдань виявлення дезінформаційних наративів та неправдивих повідомлень, реагування та протидії дезінформації, неправдивій інформації задля організації ефективних комунікацій з населенням та посилення інформаційної безпеки в умовах гібридної війни.

З вітальним словом до учасників професійного навчання звернулися: Тарас ШЕВЧЕНКО, заступник Міністра культури та інформаційної політики України з питань європейської інтеграції,  Ігор СОЛОВЕЙ, керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, Олеся ХОЛОПІК, директорка Центру демократії та верховенства права та Угіс СІКС, керівник проєкту «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні».

Реалізація програми здійснюється провідними експертами Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки та проєктів StopFake і EU4PAR. Під час занять увага буде зосереджена на таких питаннях:

  • ознайомлення з загальними засадами гібридної війни та інформаційних атак;
  • вивчення загальних засад інформаційної безпеки;
  • розуміння основних понять «дезінформація» та «дезінформаційні наративи»;
  • підвищення обізнаності на  реагування та протидію дезінформаційним наративам та неправдивій інформації;
  • розкриття ключових аспектів медіаграмотності.

Бажаємо учасникам/учасницям натхнення у проходженні навчання!

Схожі новини\анонси