Адреса: *********
**********************
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Стартує підвищення кваліфікації уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції

Повернутися
18.01 2022

Українська школа урядування у співпраці з Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) розпочинає низку заходів для антикорупційних уповноважених, які працюють у міністерствах; інших центральних органах виконавчої влади та державних органах, повноваження яких поширюються на всю територію України; обласних державних адміністраціях; обласних радах.

         02 лютого 2022 року розпочинається підвищення кваліфікації  уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупція за загальною короткострокова програма підвищення кваліфікації «Організація роботи з декларування у державному органі».

         Навчання допоможе антикорупційним уповноваженим актуалізувати знання щодо заповнення та подання е-декларацій, а також дізнатися про ключові зміни до Роз’яснень НАЗК з вимог е-декларування, які були внесені у зв’язку зі змінами до законодавства.

Підвищення кваліфікації за програмою «Організація роботи з декларування у державному органі» буде здійснюватися у три етапи:

1) лекція з основних вимог е-декларування: технічних та змістовних питань (2-3 лютого 2022 року);

2) тренінговий блок (для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, які є уповноваженими): робота у групах для поглибленого тренінгу з питань е-декларування, розгляд практичних кейсів та відповіді на питання організації деклараційної кампанії в вашій організації. Мета –зосередити навчання уповноважених на навичках, необхідних для проведення ними якісного навчання суб’єктів декларування органу (7-8 лютого 2022 року);

3) виконання індивідуального завдання (для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, які є уповноваженими). Відбудеться через два тижні після завершення тренінгового блоку.

Перший етап відбудеться 2 та 3 лютого 2022 року.

Посилання на ZOOM-конференцію Ви отримаєте після підтвердження реєстрації.

Для реєстрації необхідно перейти за посиланням: https://forms.gle/4xAeRKEPWSj6o6EF6

Реєстрація відкрита до 15.00 годин 24 січня 2022 року.

Схожі новини\анонси