Адреса: *********
**********************
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Наші викладачі та тренери

Мати правильних тренерів так само важливо, як розробити якісні та актуальні програми навчання. Ми ретельно підбираємо своїх тренерів і ми вибираємо найкращих. Наші тренери поєднують глибокі знання та багаторічний досвід роботи в державному, приватному та інших секторах, що забезпечує застосування широкого спектру знань, умінь та навичок для наших тренінгів та навчальних програм. Ці знання та досвід дозволяють нам розробляти інноваційні та сучасні програми навчання. Ми залучаємо найкращих тренерів у відповідних сферах, які застосовують новітні практики лідерства і менеджменту, допомагають реформувати державний сектор, є науковцями та авторами фахових статей в провідних ЗМІ та бестселерів.

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи Національного агенства України з питань державної служби.

Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.

Адвокат.
Сертифікована тренерка за програмою підвищення кваліфікації “Навички медіації та діалогу для потреб публічної служби”.

Заступник начальника Міжрегіонального управління НАДС в Одеській, Миколаївській та Херсонській обл., АРК та м. Севастополі.

Завідувач кафедри ТОВ “Бердянський університет менеджменту і права”, експерт Громадської організації «Міжнародна академія інформації».

Cтратегічний радник Громадської організації «Міжнародна академія інформації».

Провідний науковий співробітник Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при РНБО України, експерт Громадської організації «Міжнародна академія інформації».

Професор кафедри загальноправових дисциплін Національної академії Служби безпеки України.

Заступник начальника Міжрегіонального управління НАДС з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях.