Наші викладачі та тренери

Мати правильних тренерів так само важливо, як розробити якісні та актуальні програми навчання. Ми ретельно підбираємо своїх тренерів і ми вибираємо найкращих. Наші тренери поєднують глибокі знання та багаторічний досвід роботи в державному, приватному та інших секторах, що забезпечує застосування широкого спектру знань, умінь та навичок для наших тренінгів та навчальних програм. Ці знання та досвід дозволяють нам розробляти інноваційні та сучасні програми навчання. Ми залучаємо найкращих тренерів у відповідних сферах, які застосовують новітні практики лідерства і менеджменту, допомагають реформувати державний сектор, є науковцями та авторами фахових статей в провідних ЗМІ та бестселерів.

Cтарший викладач кафедри керівництва військами (силами) в мирний час Національного університету оборони України, полковник.

Начальниця відділу управління персоналом Шостого апеляційного адміністративного суду.

Доцентка кафедри управління та адміністрування Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Головний спеціаліст відділу технічної підтримки користувачів управління інфраструктури та підтримки Департаменту інформаційних технологій Національної служби здоров’я України.

Співзасновниця компанії Secret Agency.

Професор кафедри інтелектуальної власності та інформаційного права Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, член Науково-консультативної ради при Верховному Суді.

Директорка Центру медіааналітики «Cyber Media Track», засновниця і голова громадської організації «Синергія аналітиків України», членкиня Національної спілки журналістів України, лекторка Школи помічника народного депутата при Верховній Раді України.

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи Національного агенства України з питань державної служби.

Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.