Адреса: 03061, Київ-061
вул. Миколи Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Наші викладачі та тренери

Мати правильних тренерів так само важливо, як розробити якісні та актуальні програми навчання. Ми ретельно підбираємо своїх тренерів і ми вибираємо найкращих. Наші тренери поєднують глибокі знання та багаторічний досвід роботи в державному, приватному та інших секторах, що забезпечує застосування широкого спектру знань, умінь та навичок для наших тренінгів та навчальних програм. Ці знання та досвід дозволяють нам розробляти інноваційні та сучасні програми навчання. Ми залучаємо найкращих тренерів у відповідних сферах, які застосовують новітні практики лідерства і менеджменту, допомагають реформувати державний сектор, є науковцями та авторами фахових статей в провідних ЗМІ та бестселерів.

Доцентка кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Заступник директора Чернівецького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, доцент кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

Керуюча підприємством «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО “САВАНЕ”», членкиня правління Всеукраїнської Громадської організації «Центр соціального партнерства, переговорів і медіації «Домовся PRO» (м. Київ).

Доцент кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Керівник та викладач Українського Центру Медіації [kmbs]; кандидат юридичний наук; старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України

Професорка спецкафедри № 4 Інституту спецзв’язку та захисту інформації Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського.

Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу, медіатор.

Доцентка кафедри управлінських технологій Університету економіки та права «КРОК».

Тренерка Освітнього Хабу м. Києва, методологиня.