Адреса: 03061, Київ-061
вул. Миколи Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Наші викладачі та тренери

Мати правильних тренерів так само важливо, як розробити якісні та актуальні програми навчання. Ми ретельно підбираємо своїх тренерів і ми вибираємо найкращих. Наші тренери поєднують глибокі знання та багаторічний досвід роботи в державному, приватному та інших секторах, що забезпечує застосування широкого спектру знань, умінь та навичок для наших тренінгів та навчальних програм. Ці знання та досвід дозволяють нам розробляти інноваційні та сучасні програми навчання. Ми залучаємо найкращих тренерів у відповідних сферах, які застосовують новітні практики лідерства і менеджменту, допомагають реформувати державний сектор, є науковцями та авторами фахових статей в провідних ЗМІ та бестселерів.

Заступник начальника Міжрегіонального управління НАДС з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях.

Професор кафедри стратегічних комунікацій навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Завідувачка кафедри фінансово-економічної безпеки Національної академії Служби безпеки України.

Завідувач спеціальної кафедри Національної академії Служби безпеки України.

Начальниця навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони.

Завідуючий відділом підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації фахівців в реалізації державних програм Укртелерадіопресінституту, Віцепрезидент неурядової організації «Атлантична Рада України, заступник Голови неурядової організації «Громадська Ліга Україна-НАТО».

Професор кафедри стратегії національної безпеки та оборони інституту державного військового управління Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Начальник науково-дослідної лабораторії кафедри стратегії національної безпеки та оборони інституту державного військового управління Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Голова Громадської спілки «Всеукраїнська Громадська Ліга Україна-НАТО».