Адреса: 03061, Київ-061
вул. Миколи Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Тренінг для тренерів з питань прав людини

Повернутися
21.07 2021

У період з 17-21 липня 2021 року в Українській школі урядування  проходить навчання за програмою «Тренінг для тренерів з питань прав людини». Програма розроблена та реалізується  за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

З вітальним словом перед учасниками навчання виступили Наталія Наулік, директор Української школи урядування, а також тренери – Ірина Федорович, директорка ГО Центр «Соціальна дія», експертка та тренерка Ради Європи,  Володимир Яворський, юрист, Член правління Української Гельсінської спілки з прав людини, Голова Правління ГО «Докудейз» (Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DOCUDAYS UA), та Сергій Буров, директор Освітнього дому прав людини (м.Чернігів).

Протягом 5-ти днів слухачі та слухачки отримують знання, уміння та навички з  використання інтерактивних методів навчання дорослих з питань прав людини, стандартів дотримання принципу недискримінації в діях державних службовців, практичного застосування основних функцій держави щодо гарантування прав людини та багато іншого.

Сертифікація майбутніх тренерів та тренерок відбудеться у серпні-вересні шляхом  проведення  тренінгів для державних службовців.

Українська школа урядування з нетерпінням очікує на нових професійних тренерів і бажає учасникам та учасницям навчання цікавих досліджень та  практичних завдань і успішної сертифікації.

Схожі новини\анонси