Адреса: 03061, Київ-061
вул. Миколи Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Українська школа урядування підписала меморандум про співпрацю з громадською організацією «Міжнародна академія інформації»

Повернутися
07.10 2020
Українська школа урядування-photo1

Українська школа урядування та ГО «Міжнародна академія інформації» співпрацюватимуть у галузі інформаційного права, інформаційної та кібербезпеки, що закріплено підписанням меморандуму між організаціями. Це головна мета взаємодії, задля чого партнери будуть розробляти рекомендації для органів державної влади з питань правового регулювання процесів і тенденцій у сфері інформаційного права, інформаційної та кібербезпеки, здійснювати спільну наукову й аналітично-методичну роботу, та сприятимуть застосуванню її результатів у практичній діяльності.

До спільної діяльності планується запрошувати провідних науковців та фахівців органів державної влади і громадських організацій. Окрема сторінка співпраці полягає в площині організації спортивних та інформаційно-просвітницьких заходів із залученням працівників державної служби.

«Взаємодія освітніх закладів підготовки державних службовців та академічних експертних організацій є запорукою підвищення рівня інформаційної культури та кібергігієни держслужбовців», – упевнений у подальшій плідній співпраці, як в освітньому так і в науковому напрямках, експерт Громадської організації «Міжнародна академія інформації» Анатолій Марущак.

Схожі новини\анонси