Адреса: 03061, Київ-061
вул. Миколи Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

В онлайн переходять і тренінги

Повернутися
19.06 2020

Навчання у веб-форматі розширює площину можливостей, настала черга більш складних завдань. Група учасників програми MATRA готується до проведення тренінгів на платформі веб-конференцій ZOOM. У процесі підготовки тренери самі пройдуть три заняття, упродовж яких буде обговорено «вузькі» питання інтернет-інтенсиву.

Перша зустріч 12 червня виявила низку таких тем, як: дистанційна взаємодія з партнером, змінення групової динаміки в онлайн форматі, навички користування презентаційними матеріалами у рамках вибраної платформи онлайн сервісу. Наступна конференція 19 червня має стати пілотним майданчиком для відпрацювання означених тем, та тренування групи слухачів програми МАТРА.

Нагадаємо, що програма “Належне врядування та доброчесність у публічному секторі в Україні” (за абревіатурою оригінальна назва – MATRA) фінансується Міністерством закордонних справ Нідерландів та впроваджується Гаазькою академією місцевого самоврядування спільно з Національним агентством України з питань державної служби та Українською школою урядування.


Схожі новини\анонси