В УШУ вперше реалізується програма "Стратегічні комунікації"

В УШУ вперше реалізується програма "Стратегічні комунікації"

В УШУ вперше реалізується програма «Стратегічні комунікації»

В Українській школі урядування 27-28 листопада вперше реалізується загальна короткострокова програма підвищення кваліфікації державних службовців "Стратегічні комунікації". Це подія, на яку чекали фахівці, що втілюють у життя стратегічні наміри та завдання центральних органів виконавчої влади, суспільно спрямовані на забезпечення сервісної функції держави.

В процесі тренінгу учасники програми актуалізують та систематизують власні знання, отримують необхідний інструментарій та фахову допомогу у його практичному використанні під час розробки програм стратегічних комунікацій. Крім того, слухачі  діляться власним досвідом із колегами, удосконалюють навички публічних виступів, налагоджують ефективні комунікації.

Тренер та завідувач сектору інноваційних форм навчання  тренінгового центру УШУ Сергій Соколов зазначив: «Висока мотивація та зацікавленість у практичному застосуванні набутих знань і навиків сприяють ефективній груповій динаміці та виконанню навчальних завдань у складі загальної групи учасників програми».

Leave a Reply

Close