Вакансії на посади фахівців з питань реформ НАДС поступово заповнюються

Вакансії на посади фахівців з питань реформ НАДС поступово заповнюються

Вакансії на посади фахівців з питань реформ НАДС поступово заповнюються

Центром оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Української школи урядування 11-12 вересня 2019 року проведено оцінювання кандидатів на зайняття вакантних посад фахівців з питань реформ (посади державної служби категорій «Б» і «В») Національного агентства України з питань державної служби (НАДС).

Зокрема, кандидати на зайняття посад державної служби НАДС проходили тестування на наявність аналітичних здібностей та здібностей щодо здатності розуміти та працювати з текстовою інформацією, що включає в себе абстрактне та вербальне мислення, на знання загального та спеціального законодавства. Тестування на знання спеціального законодавства проводиться з метою визначення знань нормативно-правових актів, зазначених у компонентах відповідної вимоги до професійних знань кандидата, що пов’язані із завданнями та змістом роботи державного службовця.

Також кандидати, які успішно пройшли всі види тестування, заповнюють мотиваційну анкету, оскільки такий звіт носить інформаційний характер та використовується при оцінюванні мотивації під час проведення співбесіди.

Відмінно налагоджена комунікація фахівців Центру оцінювання УШУ та НАДС з кандидатами дозволила уникнути напруженості при проведенні процедури оцінювання.

Leave a Reply

Close