Адреса: 03061, Київ-061
вул. Миколи Шепелєва, 3-а
Телефон/факс: (044) 455-05-72, (044) 455-05-75
Email: info@usg.org.ua

Відбулася зустріч керівництва УШУ із делегацією Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим та прокуратури АРК

Повернутися
30.11 2020

Представники Української школи урядування провели онлайн – зустріч із посадовцями Представництва Президента України в АРК та прокуратури АРК , головною темою обговорення стало розроблення програми підвищення кваліфікації державних службовців за напрямком державної політики щодо тимчасово окупованих територій. В результаті плідного спілкування досягнуто домовленості спільно розробити програму підвищення кваліфікації та укласти меморандум про співпрацю.

З боку УШУ у зустрічі взяли участь директор Наталія Наулік, заступник директора з міжнародного розвитку Анатолій Горзов, керівник Тренінгового центру УШУ Тетяна Іщенко та інші керівники підрозділів.

З боку колег були присутні Дар’я Свиридова, перший заступник Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим, Віталій Секретар, перший заступник керівника прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Юлія Тищенко, експерт.

Схожі новини\анонси